Všeobecná online poradna, auto moto, dům a byt, zahrada, vaření, zdraví, sport, PC, kutilství ,společnost, móda, zvířata.
Odpovědět    Bez odpovědí   
Uživatelský avatar
Lukáš Furda

Twisto recenze?


  • Odpovědět

Nový příspěvekod Lukáš Furda » 03 bře 2019 04:38

Twisto recenze?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s "> Victoria Milan a proto je doporučuji.
https://media.go2speed.org/brand/files/espolupracecz/1137/VictoriaMilan.zip




Uživatelský avatar
Martin
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Martin » 18 říj 2019 00:49

Je až zarážející, že se na internetu přes vyhledávač Seznam ani Google či Bing nedají téměř najít negativní zkušenosti se službou Twisto. Všechno všem funguje a všichni jsou spokojeni. Podezřelé? Nikoliv. Zaplacené. Téměř všechny kladné recenze v sobě mají promo kód na 300 korun při založení účtu. To opravdu nejsou recenze. Jen jinak vypadající reklama... :-(.

Moje zkušenosti jsou ve zkratce takovéto. Když naznačíte ale nedokončíte registraci, začnou vám chodit maily, abyste ji dokončili. Aby si vás Twisto naklonilo, začnou slibovat připsání kreditů (v mém případě 600) po dokončení registrace. Když jsem si řekl, že za šest stovek bych to mohl zkusit, tak v průběhu registrace přišel další mail, kde se údajně "soutěžilo" až o 1500 kreditů za "rychlost při registraci". A hádejte co. Po dokončení registrace nikde nic. Kredity 0. Po několikeré urgenci mi milostivě připsali 300 kreditů. Ok. Služba zřízena. Trvá mi obyčejně déle, než si zvyknu na novoty. Co tři dny přišel otravný e-mail proč já ještě Twisto nepoužil a s čím mám jako problém. A proč jsme si Twisto založil. A jestli bych ho doporučil... :-(((. To bylo od 2.10. do 17.10. Ten den, tedy 17.10.2019 jsem potřeboval zaplatit fakturu. Tedy jsem chtěl využít funkci Twisto Split. Poslal jsem fotku faktury kolem poledne (byl na ní QR kód - čili na zaplacení nic jednoduššího není, máte-li např. internetové bankovnictví od Air bank, která to podporuje). Do osmi do večera se nic nestalo. Platba neproběhla. Tak podle reklamy je Twisto na složenky - tedy předpokládám i faktury - boží. Podle mě je k ničemu. Jak dlouho bych asi měl čekat, než se (dříve) mistr Twistus splatitel, nyní nějaký kapitán Korkorán z hvězd uráčí zaplatit? Nevím. Za mě je tohleto služba k ničemu. Nelenil jsem a hned jsem poslal vyplněný formulář rušící můj účet . Je zvědav na zítřejší reakci.

Uživatelský avatar
Petr
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Petr » 21 říj 2019 12:16

Zajímavé, dejte vědět jaká byla jejich reakce. Díky.

Uživatelský avatar
Aleš
  • Odpovědět

Nový příspěvekod Aleš » 27 lis 2019 23:13

Jak to dopadlo?

Poznámka majitele:
Jako admin encykloprdie.cz mám dobré zkušenosti s "> Victoria Milan a proto je doporučuji.
https://media.go2speed.org/brand/files/espolupracecz/1137/VictoriaMilan.zip


  • Podobná témata
    Příspěvků
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  •    Jak odnaučit psa kousat?
       od Nikola Fialová » 20 úno 2018 08:07 »
    0 Příspěvků
    828 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Nikola Fialová
    20 úno 2018 08:07
  •    Kam jít v budapešti?
       od Radka » 02 úno 2018 08:33 »
    0 Příspěvků
    1036 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Radka
    02 úno 2018 08:33
  •    Kdy je helouvín 2018?
       od Marie Rousová » 14 zář 2018 03:49 »
    0 Příspěvků
    781 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Marie Rousová
    14 zář 2018 03:49
  •    Největší létající pták světa?
       od Oldřich Mikyna » 16 bře 2018 07:25 »
    0 Příspěvků
    791 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Oldřich Mikyna
    16 bře 2018 07:25
  •    Vyprchá z nazakryté polévky aroma?
       od Hádě » 31 led 2019 06:16 »
    2 Příspěvků
    546 Zobrazení
    Poslední příspěvek od Ludmila Gregorová
    31 led 2019 06:18